ارتباط در پیام‌رسان تماس با مهرگان نسوز

ساخت و تولید واشر نمدی

در این مقاله قصد داریم درباره ساخت و تولید واشر نمدی صحبت کنیم. این واشر از منسوجات طبیعی (پشم) و مصنوعی(پلی استر) تولید می شود. در فرآیند ساخت واشر نمدی هیچ نوع بافتنی در کار نیست و با عمل درهم ریختن،فشردن مواد،ترکیب کردن و خشک کردن تولید می شود.

ویژگی‌ها و خصوصیات واشر نمدی

این واشر در واقع یک نوع ساختمان و ساختار فیبری دارد .بعبارتی ساختار لایه لایه داشته که می تواند مایعات را از مسیرها و روزنه های مختلف جذب و منتقل کند و در نهایت باعث فیلتر کردن مواد بشود.

به خاطر همین مزیت فیبری بودن ساختارش در صورت فرسایش لایه بالایی این واشر لایه و سطح دیگری جایگزین لایه از دست رفته می شود.

انعطاف پذیری این واشر از خصوصیات بارز آن است که به کاربرد آن افزوده است.اگر مزیت انعطاف در واشر نمدی نبود این نوع واشر توانایی فیلتر کردن مواد را از دست می داد.

علاوه بر جذب مواد این واشر خاصیت جذب فوق العاده در انرژی و صدا را داشته و می تواند در مقابل ارتعاش و صدا مقاومت خوبی از خود نشان دهد.

ساختار ورقی و منعطف بودن این واشر باعث شده در مصرف این واشر نمد صرفه جویی بعمل آمده و از دورریز کردن آن تا حد بالایی خودداری شود.

توانایی مقاومت حرارتی حدود 150 درجه سانتیگراد از خصوصیات عالی واشر نمدی در صنایع مختلف است.

علاوه بر این مواد دوام و پایداری بالا و مقاومت عالی در شرایط آب و هوایی سخت و محیط اکسیداسیون از ویژگی های دیگر واشر نمدی است.

واشر نمدی