ارتباط در پیام‌رسان تماس با مهرگان نسوز

واشر لاستیکی وایتون چیست و چه کاربردی دارد؟

واشر لاستیکی وایتون از محصولات ارائه شده در صنایع مهرگان نسوز است. از این واشر برای عایق بندی روغن، آب، پمپ های بنزین، گاز و… استفاده می شود. این واشر با توجه به نوع کاربرد در سایزهای مختلفی تولید می شود.

معرفی واشر لاستیکی وایتون

گسکت وایتونی با ضخامت متفاوتی عرضه می شود. این گسکت بین دو مهره ماسوره، فلز و فلنج مورد استفاده قرار می گیرد. این واشرها برای مقاومت بین دو فلنج با طراحی خاص تولید می شوند. واشرهای وایتون با متریال مختلفی طراحی و عرضه می شوند. واشر لاستیکی NBR ضد روغن و گسکت لاستیکی وایتون ضد اسید و ضد حرارت است.

کاربردهای گسکت لاستیکی وایتون

واشر لاستیکی وایتون برای آب بندی مورد استفاده قرار می گیرد. با این واشرها می توان آب بندی مناسبی را در برابر مواد شیمیایی و گازها ایجاد کرد. از این واشر برای صنایع نفت و گاز استفاده می شود. شرکت مهرگان نسوز از تولید کننده های موفق واشر لاستیکی وایتون است.

واشر لاستیکی وایتون

واشر لاستیکی وایتون در ضخامت، اندازه، اشکال و تراکم های مختلف طراحی و تولید می شود. برای تولید واشر لاستیکی وایتون از نوارهای لاستیکی مصنوعی یا آکریلیک استفاده می شود. بیشتر مشتریان واشرهای لاستیکی را با توجه به نیاز خود سفارش می دهند.

انواع گسکت وایتونی

  • واشر وایتونی ساده
  • واشر وایتونی سوراخ دار
  • نوار لاستیکی وایتونی
  • واشر وایتونی خط دار

در شرکت مهرگان نسوز واشرهایی تولید می شود که به آسانی در مونتاژ برش داده می شوند. در این نوع تولید از مواد تولیدی به شکل حداکثر استفاده می شود و تولید مواد زائد چندانی به همراه ندارد.

ضخامت واشر لاستیکی وایتون

ضخامت های تولیدی واشر لاستیکی وایتون شامل 2 میلی متر، یک میلی متر،  3، 4، 5، 6 میلی متر هستند. واشر لاستیکی وایتون آب بندی برتر در برابر اسیدها، پتروشیمی ها، هیدروکربن ها و… دارد. این واشر قادر به تحمل دمایی برابر با منهای 20 تا 275 درجه سانتی گراد است. واشر تولیدی وایتون در برابر ازن و اشعه ماوراء بنفش مقاومت دارد.

واشر لاستیکی وایتون در برابر گرد و غبار، آب و هوا عایق بندی خارجی مناسبی ارائه می کند. این واشر از انعطاف بسیاری در برابر گازها برخوردار است.

گسکت لاستیکی وایتون در صنایع پتروشیمی، گاز، هوانوردی، صنایع خودرو و… مورد استفاده است. این واشرها دارای مقاومت مکانیکی متوسطی هستند و در برابر اکسیداسیون، هوازدگی و… عملکرد خوبی از خود نشان می دهند.

واشر وایتون نسوز در اشکال مختلف حلقه ای، تخت یا لایه‌ای عرضه می شود. این واشرها از جنس فلز و لاستیک هستند. در واقع به کمک این واشر وایتون نسوز اتصال بین لوله ها با عایق بندی عالی انجام می شود.