ارتباط در پیام‌رسان تماس با مهرگان نسوز

واشر لاستیکی آب بندی چیست؟

واشر لاستیکی آب بندی/مقدمه

واشر لاستیکی آب بندی، یک درزگیر مکانیکی می باشد که بین دو سطح را پوشش می دهد. واشر آب بندی از جنس لاستیک، چوب پنبه یا کاغذ، فلز، مس و فوم می باشد. واشرها با توجه به پذیرش بودنشان، کاربردهای زیادی دارند. از کاربردهایشان می توان به کاهش لرزش یک سطح، آب بندی و کاهش نشتی و کاهش اشاره کرد.

واشر لاستیکی نسوز

واشر لاستیکی آببندی

واشر لاستیکی آب بندی

یکی از قدیمی ترین واشرها، واشر آب بندی لاستیکی می باشد. این واشرها، کاربردهای متفاوتی دارند از جمله:

1- واشر لاستیکی آب بندی در خودرو

2- واشر لاستیکی در صنعت

3- واشر لاستیکی در پزشکی

4- واشر لاستیکی در صنایع غذا و آشامیدنی

واشرهای لاستیکی، استفاده در مواردی با فشارهای بالا را دارند. واشر لاستیکی انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر می شود:

1- واشر لاستیکی ضد اسید

2- واشر لاستیکی ضد روغن

3- واشر لاستیکی منجیددار

4- واشر لاستیکی نسوز

5- واشر لاستیکی سیم دار

خرید واشر لاستیکی

واشر آب بندی انواع مختلفی دارند که شامل موارد زیر می باشد:

1- واشر لاستیکی آب بندی

2- واشر سیلیکونی

3- واشر اتیلن پروپیلن داین مونومر

4- واشر نئوپرن

5- واشر فومی

6- واشر تفلون

7- واشر اورینگ

قیمت واشر لاستیکی آب بندی

یکی از کاربردهای واشرهای لاستیکی استفاده در حمل و نقل می باشد. این امر باعث می شود که خرید و فروش واشر لاستیکی، در حمل و نقل از اهمیت بالایی برخوردار باشد. واشر لاستیکی آب بندی باعث افزایش ایمنی و طول عمر و کارایی وسایل می شود. از جمله فواید خرید واشر لاستیکی و حتی فروش آن می توان به افزایش عمر قطعات اشاره کرد. زمان های قدیم برای جلوگیری از نشتی آب از یک فیلتر آب استفاده می کردند. یکی از ابزارهای کوچک و بسیار پرکاربرد می توان به واشر لاستیکی اشاره کرد. واشر لاستیکی مانند لوله پلاستیکی بسیار مقاوم است و همین طور قیمت واشر پلاستیکی آب بندی بسیار مناسب می باشد.

قیمت واشر لاستیکی فلنج

واشر لاستیکی فلنج برای آب بندی بین دو فلنج با سوراخ و بی سوراخ و برای عبور پیچ است. این واشر از جنس مقوایی، لاستیکی، سیلیکونی، فلزی، نمدی و دیگر موارد ساخته شده است. فلنج ها انواع مختلفی دارند از جمله: چدن، فلز، پلاستیکی و برنز و دیگر موارد را شامل می شوند. در نهایت قیمت واشر لاستیکی فلنج به نوع، اندازه و ابعاد آن بستگی دارد.

واشر لاستیکی آببندی

واشر لاستیکی آب

واشر لاستیکی آب، از جنس پلاستیک می باشد و کاربرد آن در اتصالات لوله کشی و آب بندی است. واشر لاستیکی انواع مختلفی دارد که موارد زیر را شامل می شود:

  • واشر از جنس پلاستیک که کاربرد آن برای لوله کشی می باشد.
  • واشرهایی برای آب بندی اتصالات قطره ای که شفاف و بی رنگ می باشد.
  • واشر پلاستیکی مخصوص اتصالات تایتون می باشد.
  • واشر پلاستیکی که باعث مقاومت دو فلنج می شود.

واشر لاستیکی نسوز

واشر لاستیکی نسوز از جنس لاستیک یا فلز می باشد. کاربرد هر واشری، اتصال بین لوله ها و سطوح می باشد. برخی از واشرهای پلاستیکی، بر طبق موادی که در آنها به کار رفته قابلیت نسوز بودن دارند. این مدل واشرها از ورقه های مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است که باعث نسوز شدن این واشرها می شود. انواع واشر لاستیکی نسوز به شرح زیر می باشد:

1- واشر ضد اسید لاستیکی

2- واشر ضد روغن لاستیکی

3- واشر منجیددار لاستیکی

4- واشر سیم دار لاستیکی

5- واشر نسوز آب بند یا درز بند

واشر لاستیکی نسوز، کاربردهای زیادی نیز دارد که شامل موارد زیر می باشد:

1- اتصال و بسته بندی در صنایع گوناگون

2- سردخانه ها

3- چیلرها

4- پمپ ها

5- ذوب فلزات

6- پتروشیمی ها

7- پمپ های بنزین

کلام پایانی

واشر لاستیکی، برای آب بندی مناسب است و باعث جلوگیری از نشتی آب می شود. یادتان باشد که برای خرید یک واشر لاستیکی خوب، حتما از نمایندگی های معتبر و فروشگاه های قابل اعتماد اقدام کنید. این مجموعه با ارائه خدمات پس از فروش و تضمین کالا، به شما در حفظ سرمایه و وقتتان کمک بسیار زیادی خواهد کرد. پس یادتان باشد که خرید این قطعات را از مکان های معتبر انجام دهید. ما در این مقاله، به تعریف واشر لاستیکی آب بندی ، قیمت و خرید واشر لاستیکی، واشر لاستیکی نسوز، انواع واشر و کاربرد آنها پرداختیم.

شما عزیزان می توانید جهت مشاوره و استعلام قیمت انواع واشر لاستیکی آببندی با تیم مهرگان نسوز در ارتباط باشید. امیدواریم این مقاله مورد پسند شما واقع شده و برای شما مفید باشد.