ارتباط در پیام‌رسان تماس با مهرگان نسوز

ساخت واشر نسوز کلینگریت

آشنایی با روش ساخت واشر نسوز کلینگریت

ساخت واشر نسوز کلینگریت جزء فعالیت های تخصصی است که نیاز به دانش و مهارت خاص خود را دارد. واشرها به اینکه چه نوعی یا متریالی هستند یا اینکه چه تعداد و کیفیتی را دارا باید از روش هایی برای تولید استفاده شود.

ورق کلینگریت به طور کلی برای ساخت گسکت و عایق حرارتی استفاده می‌شود و در دو نوع سیم دار و بدون سیم به فروش می‌رسد.

 

واشرها در تجهیزات مختلف با استفاده از انواع میگیرند. برای مثال واشرها در مخازن مانند دیگ بخار و مخازن سوخت مورد استفاده قرار میگیرند. جهت ساخت واشر نسوز کلینگریت این مخازن بسته، شکل، میزان مقاومت در برابر فشار و دما لازم است. واشرهای دیگر از انواع واشر هستند که برای کاهش یا افزایش ولتاژ دریافتی بکار می‌روند. این نوع از واشرها برای تامین مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی و اقلیمی مورد استفاده قرار می گیرند تا تانک ها را مهر و موم کنند و از آن جلوگیری کنند. گسکت یا واشر سرسیلندر نیز یکی از اجزای الزامی است که بین سر سیلندر و بلوک موتور قرار گرفته است. مقاوم‌ترین و پایدارترین موادی که برای ساخت واشر سر سیلندر فلزی بکار می‌روند سیلیکن و لاستیک هستند.

ساخت واشر نسوز کلینگریت/انواع واشر کلینگریت

در ساخت واشر نسوز کلینگریت با پوشش سیم دار، یک لایه از سیم‌های فلزی انتقال الکتریکی به یک هسته‌ای نسوز متصل می‌شود. این نوع واشر یک راه حل ارزان برای مواقعی است که نیاز به عایق سازی محکم می‌باشد.

ساخت واشر کلینگریت سیم دار

ساخت واشر کلینگریت سیم دار

  • واشر کلینگریت نسوز ساده/ بدون سیم

برای مواقعی که واشر در تجهیزاتی که متحمل دما و فشار به پایین می‌شوند، بکار می‌رود، از گسکت کلینگریت ساده می‌شود. بسته به ضخامت بکار رفته در ساخت واشر نسوز کلینگریت ، این واشر قادر به تحمل دما تا 350 درجه سلسیوس خواهد بود.

 

گرافیت عموما در تجهیزات مورد استفاده در محیط‌ها با دما و فشار بالا کاربرد دارد. واشرها با پوشش 100 درصد گرافیتی، سطح اصطکاک پایینی دارند و ارتفاع را تامین می کنند. این واشرها در برابر آتش مقاوم هستند و یک عایق مورد اعتماد در برابر میزان متوسط ​​فشار تامین می‌کنند.

  • واشر کلینگریت گرافیتی و سیم دار

این محصول از گرافیتی که به کمک ماشین فلزی، فویل یا آلیاژ فلزی مستحکم ساخته شده است، ساخته شده است و بنابراین مقاومتی، مقاومت بالا در برابر فشار، مقاومت در برابر خورندگی و طول عمر بالا را به همراه دارد.

 

مواردی که باید هنگام خرید واشر نسوز در نظر بگیرید

  1. قیمت واشر نسوز

قیمت واشر نسوز سیم دار متنوع است. بسته به کاربری، مواد، طراحی، سایز و مقاومت قیمت واشرها تغییر می‌کند. هر چه این عوامل پیچیده تر می شوند، روند واشر نسوز کلینگریت را سخت تر می کند و در نتیجه قیمت آن را بیشتر می کند.

  1. طول عمر واشر نسوز

واشری که برای تجهیزاتی که مکرا سرویس دهی می‌توانم از می‌کنم می‌کنم، با واشری که برای منطقه‌ای بکار می‌رود که سال‌ها در همان وضعیت چسبیده باقی می‌ماند، تفاوت دارد. بنابراین دوام و طول عمر واشر دارد.

  1. روش واشر نسوز

ضخامت، اندازه لوله، قطر بیرونی، قطر داخلی و غیره همگی دارند و در ساخت واشر نسوز کلینگریت به آن‌ها توجه می‌شود.

  1. فشار گسکت نسوز

مقدار فشاری که به واشر وارد می‌شود، برای تشخیص موادی که باید در ساخت واشر نسوز کلینگریت بکار روند مهم است.

  1. دمای گسکت نسوز

بسیار بالا یا پایین تأثیر مستقیم بر واشر و متریال آن دارد و می‌تواند در برابر نوع سختی برای جلوگیری از آسیب‌های ناشی از انبساط و آنقاض باشد.

روش های ساخت واشر نسوز کلینگریت

قالب تیغی

برای ساخت واشرهای لاستیکی معمولاً از قالب استفاده می شود. در این روش از یک قالب تیغی برای برش واشر استفاده می شود. محصول نهایی که همان واشر نسوز است حاصل فشار متریال روی این قالب است. این روش برای تولید در حجم پایین و محصولات ساده تر توصیه می شود.

ساخت واشر نسوز کلینگریت

ساخت واشر نسوز

قالب ماتریس

در این روش ساخت واشر نسوز کلینگریت ، از سنبه ماتریس برای تولید قالب استفاده می‌شود. روشهای ساخت این نوع قالب بسته به نوع قطعه، حجم تولید، سرعت عمل و غیره متفاوت است. به طور کلی این قالب‌ها برای خم کاری و ارائه به صفحات فلزی جهت تولید انواع تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرند. جنس فولادی این قالب به آن مقاومت و دوام بالای بخشیده است.

ساخت واشر نسوز-کلینگریت

برش  cnc  در ساخت واشر نسوز کلینگریت

منظور از CNC (کنترل عددی کامپیوتری)، یک روش تولید می شود که به کمک یک نرم افزار کامپیوتری کنترل، حرکت و دقت دستگاه به اتومات ها در می آید. دستگاه برش cnc به طور خاص در صنایع ساخت واشر نسوز کلینگریت مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور خاص برای شرکت هایی که ملزم به رعایت قوانین سختگیرانه هستند، این دستگاه برای برش انواع مواد مصرفی در ساخت واشر می شود. دقت برش این دستگاه در حد یک صدم متر باشد. این کیفیت برش، نیازمند تکنیکی است که تنها با این دستگاه ممکن است.

ساخت واشر نسوز گرافیتی

ساخت واشر گرافیتی

برش با دستگاه گردبر در ساخت واشر نسوز کلینگریت

این روش یکی از سریع‌ترین روش‌های ساخت واشر نسوز سیم دار می‌باشد. قالب روی یک سیلندر چرخان یا گردبر قرار می‌گیرد و موادی از آن عبور می‌کنند. همین قالب میچرخد، با مواد تماس می‌کند و شکل دلخواه را برش می‌زند. این روش برای تولید واشر در بازه ای زمانی اندک ایده آل است. قالب چرخان و فضای کوچک اندکی در کارخانه اشغال می‌کند و برای فضای عالی است. Thuelîdکndگnan memi‌tunnnd thenswz خههاهاف کمنتری adarnd adarahi tharay tuelid washr ahahar byin yinehn rhevsh ک اینرالر.

ساخت واشر کلینگریت نسوز

ساخت واشر نسوز کلینگریت

سخن پایانی

ساخت واشر نسوز جز فعالیت های مستمر فروشگاه مهرگان نسوز بوده است. این کار بنا بر تعداد، متریال و نوع جنس و وجود دارد که قیمت و کیفیت متفاوتی دارد. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره و استعلام قیمت در خصوص ساخت واشر نسوز با تیم مهرگان نسوز در ارتباط باشید.